Regulamin obiektu

 1. Dokonanie przedpłaty lub rozpoczęcie korzystania z usług obiektu Pałac Siemczyno stanowi akceptację niniejszego regulaminu.
 2. Opłatę za usługi należy uiścić w formie przedpłaty, gotówką lub kartą płatniczą najpóźniej w dniu przyjazdu.
 3. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub
  paszportu oraz podpisania karty meldunkowej.
 4. W przypadku niepojawienia się w obiekcie w dniu zaplanowanego przyjazdu do godziny 19.00, świadczący usługi ma prawo wynająć pokoje innym osobom od godz. 19.00 dnia, w którym miał nastąpić przyjazd, bez obowiązku wykonania zamówienia spóźnionemu klientowi. Dokonana przedpłata nie podlega zwrotowi.
 5. Rezygnacja korzystającego z pobytu po jego rozpoczęciu, nie powoduje obowiązku zwrotu opłaty za niewykorzystany okres pobytu.
 6. Chęć otrzymania faktury VAT prosimy zgłosić po przyjeździe.
 7. Doba rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
 8. Śniadania w formie bufetu serwowane są codziennie w godzinach od 7.00 do 10.00.
 9. Przebywanie zwierząt w pokojach hotelowych jest dozwolone, obowiązuje dodatkowa opłata.
 10. Serwis pokojowy odbywa się w godzinach od 8.00 do 14.00 z wyjątkiem niedziel. Jeżeli nie życzą sobie Państwo sprzątania ? prosimy o wywieszenie kartki ?nie przeszkadzać? .
 11. W sytuacjach awaryjnych, proszę dzwonić pod numer 663 ? 746 ? 803.
 12. Każdy korzystający z usług noclegowych zobowiązany jest do przestrzegania przepisów BHP i ppoż., a także do zachowania porządku i czystości w miejscach pobytu.
 13. Korzystający z noclegów zobowiązany jest przy każdorazowym opuszczeniu pokoju do zamykania okien połaciowych (dachowych) ? w obawie przed zalaniem na wypadek deszczu. Straty z tytułu takiego zalania będą obciążały korzystającego.
 14. Przed wyjazdem klucz-karta magnetyczna powinna być przekazana do recepcji.
 15. Każdy korzystający z usług zobowiązany jest do niezwłocznego zgłaszania obsłudze wszelkich strat i uszkodzeń występujących podczas pobytu. Świadczący usługi ma prawo do żądania odszkodowania za spowodowane straty i szkody.
 16. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22.00 do 6.00. Osobom nieprzestrzegającym ciszy nocnej może zostać wypowiedziana umowa korzystania z usług.
 17. Osoby niezameldowane przebywać mogą w hotelu od godz. 7.00 do 22.00.
 18. Palenie tytoniu na terenie całego obiektu jest surowo zabronione. W razie naruszenia tej zasady goście zostaną obciążeni kosztami odświeżenia pokoju: 500 zł.
 19. Na terenie posesji znajdują się niestrzeżone parkingi. Zezwala się na parkowanie osobom korzystającym z usług na własną odpowiedzialność.
Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd